Cyril a Metoděj Příběh soluňských bratří
Související produkty

První čtení o svaté Ludmile pro školáky, předškoláky, jejich rodiče i prarodiče.

Nedávno blahoslavený „Boží ajťák“, jak se mu taky přezdívá, si během pár let získal srdce lidí po celém světě. Skvělý komiks francouzských autorů nám přibližuje jeho příběh.

Život Zity, manželky blahoslaveného císaře Karla I. Habsburského v komiksovém zpracování.

Anselm Grün prostě a jímavě vypráví příběh Ježíšových velikonoc. Jsme přítomní chvíli jeho slavného příjezdu do Jeruzaléma, poslední večeři s učedníky, cestě na Golgotu a...

Druhý díl z šestidílné série o dětech, které zažívají velká dobrodružství pokaždé, když se dostanou do Ježíšovy doby. Pro čtenáře od 6 do 9 let.

Třetí díl z šestidílné série o dětech, které zažívají velká dobrodružství pokaždé, když se dostanou do Ježíšovy doby. Pro čtenáře od 6 do 9 let.
Detailní popis produktu
Knížka Oldřicha Seluckého poodhaluje nejmenším čtenářům barvitý životní příběh soluňských bratří. Ukazuje, jak důležité je najít ve správný čas odvahu k rozhodnutí a věřit, že nás při tom dobrý Bůh neopustí.
Doplňkové parametry
Kategorie: | Katecheze pro děti |
---|---|
Hmotnost: | 0.379 kg |
Autor: | Oldřich Selucký |
Věk čtenáře: | od 5 let |
Rok vydání: | 2023 |
Vazba: | váz |
Počet stran: | 32 |
ISBN: | 978-80-7566-491-4 |
EAN: | 9788075664914 |

Příprava na první svátost smíření.

Všichni děláme chyby a všichni potřebujeme odpuštění. Proto nám Bůh nabízí svátost smíření. Není pro nás vždycky snadná, pojí se s ní mnohá úskalí a překážky.

Inspirativní promluvy dávají pochopit obrovský potenciál svátosti manželství, autor nás uvádí do manželské a rodinné spirituality.

Praktický průvodce na cestu zpět k milosrdnému Otci z pera známého slovenského misionáře.

Děti v této knížce objeví krásu svátosti eucharistie i to, jak se připravit na svátost smíření.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.